• +386 51 328 208
  • Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.

Novice

S tekme v avstrijskem Wolfsbergu s 40 medaljami

V soboto 26. 6. 2018, so se plavalci Plavalnega kluba Calcit Kamnik udeležili 6. mednarodnega Walter Mörtl memoriala v avstrijskem Wolfsbergu.

Mitinga se je udeležilo 390 plavalcev iz 12. avstrijskih in 6. slovenskih klubov. Našo ekipo so zastopali plavalke in plavalci 1. in 2. selekcije, pod vodstvom trenerjev Emila Tahirovića in Mihe Potočnika.

Kamniški plavalci so osvojili 40 medalj (22 zlatih, 8 srebrnih in 10 bronastih) in se med 16. nastopajočimi klubi zavihteli na drugo mesto po številu osvojenih medalj. Boljša je bila ekipa avstrijskega plavalnega kluba Volksbank Spittal, tretje mesto pa je pripadalo Plavalnemu klubu Fužinar Ravne.

Močno so z rezultati presenetili Rok in Taja Vejnovič, Iza Videc in Jaka Varga.   

Čestitke tudi ostalim udeležencem, Jerneju in Jakobu Prebilu, Evi Bende, Lari Seretin, Živi Dobrovoljc, Maji Heleni in Marku Gabrielu Končar, Niku in Žani Peterlin, Marji Maček Sitar, Maji Vezenkovi, Neži Tekavčič, Maji Berlisk, Gašperju Stele in Boru Slani.


Rezultati na povezavi: REZULTATI .