• +386 51 328 208
  • Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.

Novice

Rezultati zimskega Moštvenega in posamičnega prvenstva Slovenije za dečke in deklice 2020 1. dan

Od 7. do 9. februarja 2020 poteka v bazenu Kranj zimsko Moštveno in posamično prvenstvo Slovenije za dečke in deklice 2020 v 25-metrskih bazenih, ki se ga pod vodstvom trenerja Mihe Potočnika udeležuje 8 plavalcev iz 1. in 2. selekcije Plavalnega kluba Kamnik. V dveh štafetah pa se so se jim pridružili še tekmovalci 3. selekcije.

Čeprav so med med 26 slovenskimi klubi in 221 tekmovalci Kamničani med manjšimi ekipami, so odlično pripravljeni in se z rezultati uvrščajo na visoka mesta ter v popoldanska finala.

Že prvi dan tekmovanja so dosegli lepe rezultate. Uvrstili so se v 9 final in osvojili 3 medalje posamično ter eno v štafetnem nastopu. Osvojili so tudi eno diplomo v mlajšem letniku.