Plavalni klub Kamnik Wednesday, 23 May 2018
Home




REZULTATI 6. MEDVEDKOVEGA POKALA

Kategorija A, fantje : 16m žabica (s pripomočkom).
PRIIMEK IME ČAS PRIBITEK REZULTAT UVRSTITEV
Abe Aljaž 26;44 0 26;44 1
Štok Nejc 31;10 0 31;10 2
Drnovšek Lovro 33;10 0 33;10 3
Hausmeister Aron 37;30 0 37;30 4
Novak Matic 38;64 0 38;64 5
Jarc Val 40;12 0 40;12 6
Gole Domen 43;40 0 43;40 7
Mikuš Vid 39;04 0 44.04 8
Golob Leon 45;10 0 45;10 9
Žvegla Noel 49;36 0 49;36 10
Novak Tim 56;38 0 56;38 11
Lackovič Peter DNS 0 DNS Ni nastopil






Kategorija A, punce : 16m žabica (s pripomočkom)
PRIIMEK IME ČAS PRIBITEK REZULTAT UVRSTITEV
Klemen Taja 30;45 0 30;45 1
Burger Daša 31;72 0 31;72 2

Liza 46;36 0 46;36 3
Mikuš Ela 46;40 0 46;40 4
Štok Tajda 51;20 0 51;20 5
Levec Eva 52;18 0 52;18 6
Jemec Patricija 1;25;26 0 1;25;26 7






Kategorija B1, fantje : 32m prsno in kravl (s pripomočkom)
PRIIMEK IME ČAS PRIBITEK REZULTAT UVRSTITEV
Bučar Anže 45;08
45;08 1
Vrhovnik Matevž 53;77 0 53;77 2
Jarkovič Žiga 1;05;75 0 1;05;75 3
Gale Rožle 1;18;64 ;6 1;24;64 4
Janžekovič Erazem 1;24;81 ;7 1;31;81 5
Novšak David 1;25;21 ;10 1;35;21 6
Planovšek Mark DNS
DNS Ni nastopil
Zgonc Matic DNS
DNS Ni nastopil
Zgonc Samo DNS
DNS Ni nastopil
Likar Jaka DNS
DNS Ni nastopil






Kategorija B1, punce : 32m prsno in kravl (s pripomočkom)
PRIIMEK IME ČAS PRIBITEK REZULTAT UVRSTITEV
Bučar Neža 54;26 0 54;26 1
Jarc Ajda 1;00;27 0 1;00;27 2
Stojc Ula 56;01 ;5 1;01;01 3
Simičak Lara 1;02;80 ;5 1;07;80 4
Muratovič Lana 1;13;38 ;3 1;16;38 5
Drnovšek Ajda 1;18;64 0 1;18;64 6
Skornšek Katja DNS
DNS Ni nastopila
Rozman Lara DNS
DNS Ni nastopila






Kategorija B2, fantje : 48m kravl, hrbtno, prsno
PRIIMEK IME ČAS PRIBITEK REZULTAT UVRSTITEV
Štepec Urban 59;91 0 59;91 1
Boštaj Vid 1;10;82 0 1;10;82 2
Razpotnik Šimenc Ažbe 1;12;37 ;3 1;15;37 3
Kovač Maks 1;15;20 ;3 1;18;20 4
Bor Mikuš 1;21;51 0 1;21;51 5
Golob Jon 1;28;18 0 1;28;18 6
Ogrizek Žan 1;35;37 ;6 1;41;37 7
Skornšek Gašper DNS
DNS Ni nastopil
Negodič Liam DNS
DNS Ni nastopil






Kategorija B2, punce : kravl, hrbtno, prsno
PRIIMEK IME ČAS PRIBITEK REZULTAT UVRSTITEV
Cunder Zupan Lana 1;06;20 0 1;06;20 1
Krempl Zoja 1;10;09 0 1;10;09 2
Lukan Ivana 1;13;90 0 1;13;90 3
Petek Lora 1;18;96 0 1;18;96 4
Dyvinets Maruša 1;22;67 ;3 1;25;67 5
Albič Eva 1;25;80 ;3 1;28;80 6
Bastič Zala DNS
DNS Ni nastopila


 

Poletni plavalni tečaji

Poletno rekreativno plavanje


Zadnje novice

SPONZORJI

PROSTOR ZA VAŠ LOGOTIP

[email protected]


PODPORNIKI



PARTNERJI


Plavalni klub Kamnik
Maistrova ulica 15, p.p. 13, 1240 Kamnik, faks: (01) 831 91 78, e-mail: info@plavalniklub-kamnik.si